ÜRETİM VE TEKNOLOJİ

Firmamız, kuruluşundan bu yana üretim kapasitesini ve kalitesini arttırarak üretim yapmaktadır.  Bu doğrultuda her zaman gerekli yatırımları yaparak, sürekli olarak sistemini ve teknolojini yenilemektedir.
Elde edilen kazanç ile son teknolojiye yatırım yapan firmamız. Bünyesinde bulunan teknik departmandaki mühendisler ile de sürekli istişare içinde olan yönetim, yüksek kalite ve ulaşılabilir fiyatlar ile ürün üretmektedir.

ISO 9001:2008, 14001:2004, 22000:2005 ve  OHSAS 18001:2007 Gıda Yönetim Sisteminin standartlarının şartlarına uyan bir yönetim sistemi benimseyerek uygulan firmamız, işleyişinde  en kaliteli  ve sağlıklı sonuçlar elde edebilmek ve iş verimliliğini arttırabilmek için büyük bir titizlikle sisteme uymaktadır.

Yönetim sistemleri ile ilgili aylık bilgilendirme ve işleyiz raporlarını toplantılar halinde değerlendirerek bilginin ve sistemin kurallarına riayet edilmesin gerektiğini her toplantı da öncelikli olarak hatırlatmaktadır.

Kalite, sağlık ve sağlığa uygunluk politikasından ödün vermeyen firmamız, üretim aşamasından paketleme aşamasına kadarki geçen süreci yakından takip etmektedir.

Teknolojik altyapısı, modern üretim tesisleriyle en kaliteli ve  sağlıklı üretim yapan firmamız, Türkiye’nin en gelişmiş otomasyon sistemlerinden birine sahiptir.

2009 SİZİN BİTKİSEL YAĞ ve ENDÜSTRİYEL MARGARİN ÜRÜNLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.